PES 2019 Playstore'da ön siparişe açıldı!

Efsane futbol oyunu serisinin yeni oyunu Pro Evolution Soccer 2019, Playstore’da ön siparişe açıldı. Futbolseverlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Pro Evolution Soccer’ın son oyunu PES2019, futbolun heyecanını orijinal takım ve lig lisanslarıyla en üst gerçeklikle sunuyor.
PES 2019 Playstore'da ön siparişe açıldı!

Yeni lisans ve efsane oyuncular ile gerçekçi bir futbol oyunu deneyimi sunan PES 2019’un Standart Edition sürümüne ön siparişe özel 198 TL’ye sahip olunabiliyor. 

Oyunun ayrıca ‘Beckham Edition’ ve ‘Legend Edition’ olmak üzere iki farklı sürümü daha bulunuyor. Futbolun efsanelerinden İngiliz oyuncu David Beckham’ın kapakta olduğu özel sürümü 248 TL’ye, oyunculara ek fırsatlar sunan efsane sürümü ise 298 TL’ye satın alınabiliyor. Playstore ayrıca, Türk Telekom ‘Evde İnternet’ abonelerine özel 12 aya varan taksit seçenekleri de sunuyor. 

Playstore PES 2019’da özel fiyatların yanı sıra, futbolun heyecanını orijinal takım ve lig lisanslarıyla sunan, hem bilgisayara hem de oyuncu rakiplere karşı orijinal takım kurma imkanı tanıyan yeni myClub avantajları da sunuluyor. Ön sipariş verenler, PES Brezilya efsane oyuncularına ve myClub’da kullanacakları 1000 Coin’e sahip olabiliyor.

Kaynak: Hürriyet

share post:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0

Your Cart