Iron Throne’da Başkent Savaşı başlıyor

Iron Throne oyununda kral olmak için kazanılması gereken ilk savaş 9 Haziran’da bütün dünyada başlıyor.

Iron Throne’da Başkent Savaşı başlıyor

Dünyanın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Corporation, bugün mobil cihazlar için yeni MMO strateji oyunu Iron Throne’un ilk Başkent Savaşı’nın kapılarını, 9 Haziran günü Türkiye saati ile 06:00’daki global lansmandan sonra açacağını duyurdu.

Başkenti fethetmek için saldır

Her krallığın merkezinde bulunan Başkent açıldığında, ittifaklar ilk gelen alır kuralına göre, boş Başkent’i işgal etme fırsatına sahip olacak. Bu ittifaktaki oyuncular başkaları tarafından işgal edilse bile Başkent’e saldırıp fethedebilecek.

Ek olarak, Başkentlerini altı saat boyunca başarıyla savunan her ittifaka altı günlük bir kalkan sağlanacak. Bu kalkan, Başkent Savaşı’nın sona erdiği duyurusu yapıldığında ve kazanan ittifakın lideri krallığın kralı haline geldiğinde etkin olacak.

Eğer bir ittifak, Başkent’e karşı saldırısında başarılı olursa, o ittifakın kralı özel ödüller kazanacak. Bunlar arasında; Başkent Mağazası ve Krallık güçlendirmelerine erişim, Antik Ejderha Becerileri’nden faydalanma, krallık ismi ve bayrağını değiştirme fırsatı, krallık içindeki oyuncuları güçlendirme ve zayıflatma ve Onur Listesi’nde rekorlar bulunuyor. Ayrıca kazanan ittifakın tamamı 300 bin altın, bütün diğer ittifak liderlerinden vergi olarak gümüş ve onur puanları alacaktır.

Netmarble Chief Global Officer’ı Seungwon Lee, “Başkent Savaşı, Iron Throne’da krallığın hükümdarını belirleyecek en önemli özellik. İlk taht savaşının oyuncularımıza üst düzey savaş zevkini sunacağına inanıyoruz” dedi.

Kaynak: Hürriyet

share post:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0

Your Cart