Hakkımızda

Teknik LED Aydınlatma

Yıllardır aydınlatma sektöründe hizmet veren, önceliğini her zaman müşteri memnuniyeti ve müşteri faydası olarak belirlemiş genç, dinamik ve güler yüzlü bir ekibe sahip işletmedir. Büyük, küçük bir çok projede modern görüş, öneri ve yöntemleri ile yüklendiği her aydınlatma işini de sorunsuz ve yüksek müşteri memnuniyeti ile teslim etmiştir.

Led ve aydınlatma ürünleri

Firmamızın bünyesinde bulunduğu gibi Güvenli SSL sertifikasına sahip olan www.teknikledaydinlatma.com sitesinde Online satış ile daha geniş kitleye hizmet verebilmek için global bir adım atmayı tercih edenler arasındadır. Online alışveriş sitemizde, Dekoratif Sarkıtlar – Flamanlı Ampul – LED Ampul – LED Balastı – Led Panel – LED Trafosu – Led Wallwasher – Ray Spot – Rustik Ampul – Şerit LED gibi birçok kategoride yüzlerce ürün barındırmaktadır.

Ürünlerin kalitesinin çok önemli olduğunu benimsediği kadar satış sonrası hizmetin de önemini benimsemiş bir çalışma zihniyetine sahip firmamız, yaşanabilecek herhangi teknik bir arızada ivedi ve doğru müdahaleyi gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini üst limitlerde tutmayı hedeflemektedir.

0

Sepetiniz