Apple Watch ile spor yapanlara özel ipuçları


Sağlık yaşamanızı ve sporunuzu daha etkili kılacak uygulamalar ile tanışın
Fitness uygulamalarıPopüler uygulamalardan biri olan Nike+ Run Club, sizi motive eden milyonlarca koşucu ile daha ileriye, daha hızlı gitmeye zorlayacak. Sweat with Kayla uygulaması ile fitness uzmanı Kayla Itsines, Bikini Vücudu Rehberlerini uluslararası üne kavuşturan her şeyi içeren uygulamasıyla tüm sağlık ve fitness hedeflerinize ulaşmanızı sağlarken, önde gelen fitness uygulamalarından biri olan MySwimPro, yüzücülerin kişiselleştirilmiş antrenman planları, videolar ve analizler aracılığıyla hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak.


Herkes için egzersiz uygulamalarıRuntastic Results Egzersizleri, Bodyweight: Your Own Gym, Full Control Bodyweight gibi uygulamalarla sadece vücut ağırlığını kullanarak etkili egzersiz yapmanın yollarını öğrenebilirsiniz.  
Hedef, karın kasları!Cristiano Ronaldo gibi görünmek zor, ama Runtastic Six Pack karın kası, Freeletics Bodyweight gibi uygulamalar ve ipuçlarıyla hayalinizdeki vücuda kavuşmak için bir adım atabilirsiniz. 
Apple Watch Nefes Nefes uygulaması bir dizi derin soluk alıp vermeniz için size yol gösterir ve her gün nefes alma egzersizi yapmak için zaman ayırmanızı anımsatır. 
Meditasyon İlk ve tek Türkçe meditasyon uygulaması olan “Meditasyon” ile günde 5 dakikadan başlayan farkındalık egzersizleri ile bedenini ve duygularını tanımama, stresini yönetmene, endişeni azaltmana ve uyku problemlerini çözmene yardımcı oluyor. 
Headspace190’dan fazla ülkede 16 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip olan Headspace uygulaması, stresten anksiyeteye, ilişkilerden uykuya kadar her konuya yardımcı olmak amacıyla tasarlanan yüzlerce rehberli meditasyon sunuyor. 
Calm11 milyondan fazla kez indirilen ve 50.000’den fazla beş yıldızlı yorum alan Calm, dünyanın en iyi meditasyon uygulamalarından biri. Uygulama, 21. yüzyılın en önemli zihin sağlığı konularından olan stres, anksiyete, depresyon ve uykusuzluk gibi bazı sorunları hafifletmeye yardımcı olan bir dizi benzersiz sesli program içeriyor. 
YogaGLOYogaGlo, günlük hayatınıza farkındalık ve hareket katmayı amaçlıyor. YogaGlo, Derik Mills tarafından dünyaca ünlü yoga ve meditasyon eğitmenlerine daha geniş bir kitlenin erişebilmesini sağlamak amacıyla kuruldu. 

Kaynak: HaberTürk

share post:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0

Your Cart